domy jednorodzinne

Domy Jednorodzinne: Remonty i Budowa.

Domy Jednorodzinne

Jednym z podstawowych dylematów inwestora indywidualnego, który planuje rozpoczęcie budowy własnego domu jest kwestia doboru wykonawcy.

Część inwestorów indywidualnych planuje budowę w systemie gospodarczym spodziewając się dużych oszczędności. Wszak sporą część robót będą wykonywali
samodzielnie lub przy pomocy zaprzyjaźnionego murarza w osobie przysłowiowego Pana Zdzisia.

 

Oszczędności na ekipach budowlanych będą bezsprzeczne ale pod kilkoma warunkami:

  • Inwestor samodzielnie musi być świadom poszczególnych kroków, które musi wykonać budując się samodzielnie.
  • Przysłowiowy Pan Zdzisiu musi znać się na swoim fachu.
  • Inwestor budujący się systemem gospodarczym musi mieć świadomość faktu, że budowa pochłonie praktycznie cały jego czas.

Profesjonalne usługi budowlane.

Jeśli spełniasz wszystkie założenia z poprzedniego akapitu – możesz rozpocząć długą przygodę zwaną budową domu systemem gospodarczym.

Jeśli jednak masz wątpliwości co do tego, czy samodzielnie ogarniesz rozległy temat jakim jest budowa domu jednorodzinnego – możemy ci w tym pomóc.

Gwarantujemy fachową i kompleksową usługę. Dysponujemy zarówno doświadczeniem jak i zapleczem technicznym. To, co Tobie zajmie pół roku – naszej ekipie kilka tygodni.

Jeśli jesteś dopiero na etapie planowania swojej inwestycji – możemy pomóc ci dobrać projekt odpowiedni dla Twoich wymagań, Twojego budżetu i wybranej przez Ciebie lokalizacji.

Działamy kompleksowo i profesjonalnie. Z nami zaoszczędzisz wielu stresów, problemów oraz coś , co masz najcenniejsze: Twój Czas.

 

Poniżej zdjęcia z naszych realizacji podzielone na dwie kategorie:

Galeria - BudowyGaleria - Remonty
Galeria - Budowy:
Galeria - Remonty: